Nasze wartości

“Koń i jeździec od zawsze są w centrum naszej uwagi, a każde siodło jest wynikiem tego podejścia”


Nasze wartości

Prestige Italia

Harmonia – Troska o dobro konia i jeźdźca

Jeździectwo opiera się na wzajemnej harmonii pomiędzy jeźdźcem, a koniem. Tylko wychodząc z perspektywy harmonijnej współpracy jeździec oraz koń mogą nawzajem się słuchać i rozumieć. Naturalnym więc jest bezpośredni pozytywny wpływ komfortu jeźdźca i konia na ich harmonijną współpracę, która przekłada się bezpośrednio na ogólną wydajność. Dlatego też, każde siodło Prestige Italia zostało stworzone z poszanowaniem anatomii jeźdźca i konia, w celu zapewnienia im maksymalnego komfortu.


Innowacja – Rzemiosło

Każde siodło Prestige Italy jest połączeniem przełomowych innowacji oraz ogromnego doświadczenia rzemieślniczego naszych rymarzy. Nasze przełomowe wybory umożliwiały nam wybicie się się od samego początku naszej działalności i objęcie prowadzenia w budowie pierwszych siodeł z włókien syntetycznych. W tym samym czasie umiejętności naszych mistrzów rymarskich pozwoliły na stworzenie siodeł  zaspokajających oczekiwania najbardziej wymagających jeźdźców.


Dokładność – Detale

Nie można mówić o perfekcji bez przywiązywania uwagi do najdrobniejszych detali. Właśnie z tego względu bardzo ostrożnie dobieramy materiały, z których wykonywane są nasze siodła i zwracamy ogromną uwagę na kwestie dotyczące kolorystyki naszych produktów, od tego czasu troska o dobro jeźdźców i koni jest znakiem rozpoznawczym siodeł tworzonych przez Prestige Italy.