Siodła używane

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 • 0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE ROMA JUMP 18/33

  Infolinia: 606 914 300
  Model Roma Jump to siodło skokowe oferujące średnio głęboki dosiad. Bloki kolanowe o specjalnym kształcie zabezpieczają nogi jeźdźca w czasie skoków oraz jazdy. Ze skóry bydlęcej stworzono tybinki wraz z wykończeniami, a siedzisko pokryto delikatną skórą cielęcą o dobrej przyczepności.
  4 999,00 
 • 0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE S1 17 M

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło skokowe S1 - Zawodnicy skokowi wymagają od konia nieskrępowanych ruchów a przy tym potrzebują siodła o głębokim dosiadzie. Dwie potrzeby są ze sobą sprzeczne jednakże model S1, zapewnia nieskrępowane ruchy i głęboki dosiad dzięki swej specyficznej budowie. Siodło posiada podwójną terlicę. Jest również krótsze i usadza o ok. 5 centymetrów bliżej przednich rejonów grzbietu w stosunku do innych siodeł dostępnych w ofercie. Siodło S1 wyposażono, także w nowoczesną technologię Shock-Absorber, która została opatentowana przez firmę Prestige Italy. Technologia ta polega na zastosowaniu ruchomych poduszek, które pochłaniają do 50% siły powstającej podczas lądowania ze skoku.
  4 500,00 
 • 0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE DOGE 17/33

  Siodło ujeżdżeniowe Doge - głęboko usadza jeźdźca na grzbiecie konia i zostało zbudowane w technologii wolnej łopatki. Doge wyposażono w miękkie siedzisko pokryte skórą cielęcą charakteryzującą się dobrą przyczepnością. Tybinki natomiast zostały wykonane z bardzo wytrzymałej i odpornej na przetarcia bydlęcej skóry. Przednie bloki siodła gwarantują solidne oparcie, natomiast panele zapewniają bliższe usadzenie jeźdźca na grzbiecie konia.
  3 900,00 
 • 0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE L.C. D 17/33

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło ujeżdżeniowe Prestige Italy L.C. D zostało stworzone w kooperacji z trenerką Włoskiej Organizacji Jeździeckiej - Laurą Conz. Model ma niepowtarzalny wygląd i charakteryzuje się głębokim dosiadem (blisko konia). Wyprofilowane w specjalny sposób bloki kolanowe zapewniają swobodną pracę łydki. Rozwiązania zastosowane w tym modelu zapewniają jeźdźcowi bliski kontakt z koniem i pewny dosiad. Przednie bloki w tym siodle umiejscowiono wewnątrz tybinki, co pozytywnie wpływa na swobodę ruchu. Kształt poduszek wewnętrznych niweluje punkty nacisku. Siedzisko pokryto włoską skórą cielęcą najwyższego gatunku o ulepszonych właściwościach antypoślizgowych.
  5 500,00 
 • 0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ROMA DRESSAGE 16/34

  Infolinia: 606 914 300
  Roma Dressage jest ujeżdżeniowym siodłem posiadającym miękkie, a przy tym głębokie siedzisko, które pokryto wysokiej jakości skórą cielęcą zapewniającą dobrą przyczepność. Tybinki wykonano natomiast z odpornej na przecieranie skóry bydlęcej. Model Roma Dressage, przeznaczony jest dla wszystkich jeźdźców ujeżdżeniowych ceniących komfort i stabilny dosiad.
  5 999,00 
 • 0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ROMA DRESSAGE 18/33

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło ujeżdżeniowe Roma Dressage posiada miękkie i głębokie siedzisko wykonane ze skóry cielęcej. Tybinki zostały wykonane z wytrzymałej skóry bydlęcej odpornej na przecieranie. Anatomicznie wyprofilowane bloki zapewniają wysoki komfort użytkowania. Siodło polecane wszystkim jeźdźcom ujeżdżeniowym, którzy oczekują od siodła pewnego dosiadu.
  5 999,00