Siodła używane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • SIODŁO SKOKOWE PASSION JUMP UŻYWANE
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE PASSION JUMP UŻYWANE

  Infolinia 606 914 300
  Siodło Passion Jumo to siodło skokowe, typu close contact. Siodło posiada wełniane panele, dodatkowo łęk jest termoaktywny co daje możliwość zmiany na inny rozmiar. Posiada płaskie siedzisko i bloki przednie umiejscowione w tybince.
  8 400,00 
 • SIODŁO SKOKOWE VERSAILLES UŻYWANE
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE VERSAILLES UŻYWANE

  Infolinia 606 914 300
  Siodło skokowe, dobrze trzymające jeźdźca. Rozmiar 17/33, panele wełniane, zintegrowana tybinka, skóra cielęca. Idealne siodło dla koni wykłębionych, bardzo lekkie. Przeszycia w kolorze białym, terlica pracująca razem z ruchem konia.
  7 900,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ROMA DRESSAGE UŻYWANE
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ROMA DRESSAGE UŻYWANE

  Infolinia 606 914 300
  ROMA DRESSAGE (New) - jest odświeżoną doskonale znanego i uznawanego przez jeźdźców siodła ujeżdżeniowego. Model względem pierwowzoru został zupełnie przebudowany i skoncentrowano się na stworzeniu bardziej nowoczesnego wyglądu. Największe zmiany zaszły w obrębie tybinek oraz bloków kolanowych. Bloki kolanowe zostały wykonane z miękkiej skóry i zapewniają jeszcze większą swobodę ruchu oraz komfort dla nóg jeźdźca. Siedzisko wraz z tylnym łękiem charakteryzuje się nowocześniejszym wyglądem. Bardziej wyrazistego wyglądu nadają, również zastosowane przeszycia. Ponadto zmieniono plakietkę z logo Prestige umieszczoną na tylnej części siedziska, logo jest wyeksponowane na białym tle dzięki czemu jest jeszcze lepiej widoczne. Technicznie model Roma Dressage New posiada szersze panele o bardziej anatomicznym kształcie. Taki zabieg miał na celu lepsze dopasowanie siodła do budowy anatomicznej grzbietu konia.
  6 500,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE X D2 K FREE UŻYWANE
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE X D2 K FREE UŻYWANE

  Infolinia 606 914 300
  X-D2 K Free jest siodłem ujeżdżeniowym jednotybiknowym wyposażonym w nowoczesną terlicę i kwadratowy tylny łęk, pochodzący z podstawowej wersji modelu X-D2. Nowa terlica usadza jeźdźca jeszcze bliżej grzbietu konia zapewniając dużą swobodę ruchu. Jest to terlica typu unisex, dzięki czemu zapewnia taki sam komfort jeźdźcom płci męskiej oraz żeńskiej. Panele zostały zredukowane w przedniej części dzięki czemu gwarantują większą swobodę pracy łopatki. Siedzisko jest większe w tylnej części w porównaniu do standardowych modeli ujeżdżeniowych. Posiada w swojej budowie dwie duże membrany, które są wynikiem zastosowanej technologi OTI (Over Tree Injection) gdzie materiał elastyczny został zaaplikowany od góry do wnętrza terlicy. Przednie przystuły są elastyczne natomiast tylne zostały wykonane w systemie mocowania zwiększającym uczucie close contact.
  15 800,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE X-OPTIMAX K D UŻYWANE
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE X-OPTIMAX K D UŻYWANE

  Infolinia 606 914 300
  X-Optimax K New - jest nową jednotybinkową wersją dobrze znanego i cenionego przez jeźdźców siodła ujeżdżeniowego X-Optimax. Siodło cechuje się nowoczesnym wyglądem i posiada głębokie oraz wygodne siedzisko. Tybinka w przedniej części została bardziej wycięta. Anatomiczne panele zapewniają doskonałą swobodę ruchu w rejonie mięśni łopatki. Siodło doskonale się dopasowuje do koni o różnej budowie grzbietu i jest polecane dla koni z podniesionymi łopatkami. Duże bloki kolanowe zostały anatomicznie wyprofilowane i umiejscowione wyżej na tybince dzięki czemu zapewniają lepszą swobodę ruchu dla kolan jeźdźca.
  12 300,00 
 • SIODŁO UNIWERSALNE DESERT LIGHT UŻYWANE
  0 out of 5

  SIODŁO UNIWERSALNE DESERT LIGHT UŻYWANE

  Infolinia 606 914 300
  DESERT LIGHT to bardzo lekkie i wygodne siodło rajdowe wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego niewchłaniającego wilgoci. Wyprodukowane przy udziale najlepszych jeźdźców rajdów długodystansowych. Siodło bardzo innowacyjne z uwagi na zastosowane w nim technologie i materiały. Przystosowane do wykorzystania zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych jeźdźców. Dzięki zastosowaniu wełnianych paneli, DESERT LIGHT daje ogromną swobodę koniowi przy ruchach jego grzbietu. Kolor: czarny/srebrny.
  5 500,00 
 • SIODŁO UNIWERSALNE HAPPY PONY D UŻYWANE
  0 out of 5

  SIODŁO UNIWERSALNE HAPPY PONY D UŻYWANE

  Infolinia 606 914 300
  Happy Pony D to lekkie, wszechstronne siodło umożliwiające najmłodszym adeptom jeździectwa komfortową i bezpieczną jazdę konną. Specjalny system pasowania umożliwia dopasowanie siodła do wszystkich ras koni. Dzieci szczególnie potrzebują dopasowanego siodła, aby mogły uzyskać głęboki i pewny dosiad. Ważne jest też aby terlica została tak skonstruowana, aby uda a w szczególności stawy biodrowe nie zostały poddane niepotrzebnym obciążeniom jest to możliwe poprzez zastosowanie odpowiednich dedykowanych bloków. Przy projektowaniu tego siodła przyłożyliśmy wyjątkowych starań aby wszystkie te parametry zostały spełnione Prestige Saddlefitter. Dużym atutem tego siodła dla dzieci jest skóra antypoślizgowa, co daje komfort utrzymywania się w siedzisku, dodatkowo w komplecie jest przedni uchwyt umożliwiający trzymanie się podczas jazdy.
  5 000,00