Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • SIODŁO RAJDOWE ATENA EVO FLAPSSIODŁO RAJDOWE ATENA EVO FLAPS
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE ATENA EVO FLAPS

  Infolinia: 606 914 300
  Nowa wersja siodła Prestige Italy Atena posiada agresywniejszy wygląd, który uzyskano poprzez zaakcentowanie kilku elementów siodła, a także jego wykończenie czerwonymi przeszyciami i lamówkami, które są kontrastujące z czarną skórą. Model Atena Evo Flaps ma, również zwiększoną powierzchnię nacisku na grzbiet, przez co rozłożenie ciężaru jest realizowane na większej powierzchni mięśni łopatkowych i stabilizujących.
  12 090,00 
 • SIODŁO RAJDOWE ATENA FENDER EVOSIODŁO RAJDOWE ATENA FENDER EVO
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE ATENA FENDER EVO

  Infolinia: 606 914 300
  Nowa wersja siodła Atena charakteryzuje się bardziej agresywnym wyglądem, który osiągnięto poprzez uwydatnienie kilku elementów siodła oraz zaimplementowaniu czerwonych lamówek i przeszyć, kontrastujących z czarną skórą. Model ten cechuje się większą powierzchnią nacisku na grzbiet konia, przez co ciężar jest równomierniej rozkładany na powierzchni mięśni stabilizujących i łopatkowych konia.
  12 090,00 
 • SIODŁO RAJDOWE DESERT LIGHTSIODŁO RAJDOWE DESERT LIGHT
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE DESERT LIGHT

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy DESERT LIGHT jest bardzo lekkim i wygodnym modelem rajdowym, stworzonym ze specjalnego tworzywa niechłonącego wilgoci. Stworzony w kooperacji z najlepszymi jeźdźcami startującymi w rajdach długodystansowych. Jest to model niezwykle innowacyjny biorąc pod uwagę użyte do jego produkcji materiały oraz zastosowane technologie. Doskonale nadaje się do używania przez amatorów oraz profesjonalnych jeźdźców. Wypełnione wełną panele siodła zapewniają dużą swobodę ruchu grzbietu konia.
  6 900,00 
 • SIODŁO RAJDOWE DX ENDURANCE
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE DX ENDURANCE

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy DX ENDURANCE jest jednotybinkowym siodłem stworzonym w celu zapewnienia niezrównanego kontaktu z koniem oraz optymalnego ułożenia nóg jeźdźca. Siedzisko tego modelu charakteryzuje się znaczną miękkością i zwiększoną szerokością, dzięki czemu zapewnia duży komfort. Siodło zostało wykończone wodoodporną skórą.
  13 890,00 
 • SIODŁO RAJDOWE ENDURANCE 2
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE ENDURANCE 2

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italia ENDURANCE 2 jest lekkim i komfortowym siodłem rajdowym. Siodło zostało wykończone wysokiej jakości, podwójną skórą bydlęcą, charakteryzującą się dużą wytrzymałością. Model ten posiada zaokrąglony łęk. Spore bloki kolanowe znacząco ułatwiają utrzymywanie równowagi oraz gwarantują duży komfort w czasie długi wypraw. W tylnej części siodła umiejscowiono dwa pierścienie umożliwiające mocowanie torby albo napierśnika.
  9 500,00 
 • SIODŁO RAJDOWE TREKKER M
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE TREKKER M

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy TREKKER M jest nowoczesnym siodłem przeznaczonym do jazdy w terenie oraz podczas długich wypraw. Ma niektóre z cech wojskowego siodła tzw. "kulbaki", ale jest dużo lżejsze. Za sprawą specjalnej konstrukcji poduszek oraz zwieszonego wysoko siedziska, jest to model bardzo komfortowy zarówno dla jeźdźca jak i konia. Gwarantuje swobodę ruchu dla muskulatury konia, a także chroni przed obtarciami i urazami. Model ten oferuje również możliwość mocowania wielu dodatków (np. torby). Trekker M jest zalecany dla koni typu fryzyjskiego albo zimnokrwistych. Dostępne dodatki dla tego modelu, sakwa boczna i tylna, butelka, napierśnik trekker, pojemnik na mapę, maczeta, chwytak metalowy.
  10 690,00 
 • SIODŁO RAJDOWE TREKKER T.E.
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE TREKKER T.E.

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy TREKKER T.E. jest bardzo wygodnym siodłem rajdowym, które zostało wyposażone w specjalną siatkę taśmową zawieszoną nad terlicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy, które mogą negatywnie wpływać na komfort podczas długotrwałych wypraw. Wszystkie siodła z serii TREKKER charakteryzują się jednakowym rozstawem łęku i rozmiarem siedziska. Model ten ma niezwykle prostą procedurę demontażu, przez co każdy jeździec może osobiście dokonywać zabiegów pielęgnacyjnych. TREKKER T.E. jest siodłem w angielskim stylu, a jego wypchane panele sprawdzają się doskonale na koniach z wydatnym kłębem.
  10 690,00