Ujeżdzeniowe

Wyświetlanie 1–12 z 67 wyników

 • SIODŁA UJEŻDŻENIOWE X D2SIODŁA UJEŻDŻENIOWE X D2
  0 out of 5

  SIODŁA UJEŻDŻENIOWE X D2

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy X D2 jest następcą dobrze znanego modelu D1. X D2 posiada nowe, głębsze siedzisko dające uczucie bliższego kontaktu z koniem, a przy tym nie krępujące ruchów jeźdźca. Szersza niż w większości modeli ujeżdżeniowych jest, również podstawa siodła. Terlica została wykonana w technologi X-Tree i posiada w swojej budowie specjalną membranę elastyczną, której zastosowanie przekłada się na lepsze dopasowanie kształtu do budowy anatomicznej jeźdźca, a także na amortyzację ruchów konia. Model ten jest wyposażony w panele o anatomicznym kształcie, zapewniające swobodny ruch mięśni grzbietu konia w rejonie trapeziusa. Model X D2 jest dostępny w trzech rozmiarach rozstawu łęku:
  • S - rozstaw do 33,
  • M - rozstaw od 33 do 35,
  • L - rozstaw powyżej 35.
  22 790,00 
 • SIODŁO PONY LUCKY DRESSAGE IDOL
  0 out of 5

  SIODŁO PONY LUCKY DRESSAGE IDOL

  Infolinia: 606 914 300
  Lucky Dressage Idol to zmodyfikowany model jednego z najpopularniejszych siodeł pony na rynku, stworzony z myślą o młodych jeźdźcach, którzy oczekują od siodła odpowiedniego wsparcia w utrzymaniu optymalnej pozycji. Tybinki w modelu Idol są cieńsze niż w standardowej wersji dla osiągnięcia smuklejszego wyglądu. Siodło jest podszyte oliwioną skórą bydlęcą dla poprawy komfortu użytkowania oraz zredukowania efektu "ślizgania" się na siodle. To szczególnie ważna cecha siodła dla młodych jeźdźców z krótszymi nogami. Przednie bloki są mocowane na rzepy, dzięki czemu można łatwo regulować ich rozstaw. Siedzisko oraz tybinki są wyściełane miękką gumą, która amortyzuje siłę uderzeń. Panele zostały skrócone dla zapewnienia większej swobody ruchów kuca w obrębie łopatek i pozostałych mięśni grzbietu oraz poszerzone w celu bardziej równomiernego rozłożenia siły nacisku na grzbiet konia. Przystuły typu "V" zastosowane w siodle Lucky Dressage Idol świetnie sprawdzą się u koni małych oraz bardziej okrągłych koni. Siodło dostępne jest w rozmiarze 16". Panele wypełnione są materiałem Dacron przypominającym wełnę.
  8 790,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ACADEMY D
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ACADEMY D

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy ACADEMY stworzono przy współpracy Imke Schellekeus Bartels, która jest medalistką Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Wykorzystano przy jego budowie parę technicznie zaawansowanych rozwiązań, które wpływają na poprawienie komfortu jeźdźca oraz konia. Specjalne wypełnienie siedziska gwarantuje dużą miękkość i podatność, natomiast wyprofilowany anatomicznie kształt łęku zapewnia poczucie bliskiego kontaktu z koniem. Siedzisko jest także trochę zwężone przez co, jeszcze lepiej usadza jeźdźca po jego środku i zapewnia idealną równowagę. Ponadto model Academy został wyposażony w nowoczesne bloki udowe o anatomicznym kształcie, które mocowane są na rzep, co umożliwia ich dostosowanie do własnych potrzeb. Do wypełnienia poduszki klinowej wykorzystano wełnę termoaktywną.  Zastosowanie większego rozstawu paneli bardzo pozytywnie wpłynęło na rozłożenie ciężaru na mięśniach grzbietu. Poduszka w obszarze łopatki została anatomicznie wyprofilowana, co w połączeniu ruchomym zamocowaniem przystuł (układ V) gwarantuje swobodną pracę łopatki i zmniejsza ucisk klatki piersiowej konia. Wersja D została wykonana ze skóry cielęcej.
  10 900,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE DOGE CLASSICSIODŁO UJEŻDŻENIOWE DOGE CLASSIC
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE DOGE CLASSIC

  Infolinia: 606 914 300
  Model DOGE CLASSIC jest głębokim i dobrze usadzającym siodłem ujeżdżeniowym. Siodło zostało stworzone z wykorzystaniem technologii swobodnej łopatki (tzw. Free Shoulder), która zapewnia swobodny ruch kości łopatkowej oraz mięśni do niej przynależących. Model ten posiada miękkie siedzisko pokryte antypoślizgową skórą cielęcą. Tybinki stworzono z niezwykle wytrzymałej i odpornej na wytarcia skóry bydlęcej. Bloki przednie zapewniają bardzo dobre podparcie w trakcie jazdy, natomiast panele usadzają jeźdźca blisko konia. Model DOGE jest znacznie krótszy od swojego pierwowzoru. Siodło występuje w dużej gamie rozmiarów co pozwala na doskonałe dopasowanie do potrzeb jeźdźca oraz konia.
  11 900,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ICELAND D1
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ICELAND D1

  Infolinia: 606 914 300
  Model Prestige Italy ICELAND D1 jest siodłem ujeżdżeniowym wyposażonym w miękkie siedzisko i zaokrąglony łęk. Model ten charakteryzuje się, również dwoma pierścieniami w kształcie litery "D". Dzięki wykończeniu w skórze cielęcej model D1 cechuje się bardzo dobrą przyczepnością. Jest to siodło szczególnie polecane dla krótkich koni.
  18 090,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ICELAND D1 LUX
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE ICELAND D1 LUX

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Iceland D1 LUX
  17 990,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE INSPIRE D
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE INSPIRE D

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Inspire D
  8 790,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MELODY K CPS D
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MELODY K CPS D

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Melody K CPS D
  19 390,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MELODY K CPS ELITE
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MELODY K CPS ELITE

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Melody K CPS Elite
  20 790,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MODENA
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MODENA

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Modena jest siodłem ujeżdżeniowym, którego oficjalna prezentacja odbyła się na targach SPOGA KOLN 2006. Model ten został wykonany w oparciu o dotychczasowe rozwiązania firmy Prestige, a także ich wieloletnie doświadczenie. Siodło wyposażone jest w głębokie siedzisko, poduszkę klinową wypełnioną termoaktywną wełną oraz duże bloczki.
  10 590,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MODENA D
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE MODENA D

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Modena D
  11 590,00 
 • SIODŁO UJEŻDŻENIOWE OPTIMAX CLASSIC LUXSIODŁO UJEŻDŻENIOWE OPTIMAX CLASSIC LUX
  0 out of 5

  SIODŁO UJEŻDŻENIOWE OPTIMAX CLASSIC LUX

  Infolinia: 606 914 300
  Optimax Classic LUX - jest wersją siodła ujeżdżeniowego Optimax zbudowana na standardowej terlicy, charakteryzuje się bardziej minimalistyczny wyglądem i charakterystyką nawiązującą do modelu klasycznego siodła Optimax. Panele w tym modelu są takie same jak w wersji X-Optimax, czyli zostały wyprofilowane anatomicznie i zapewniają maksymalny komfort dla mięśni łopatek. Siodło pasuje idealnie na konie o różnej budowie i jest polecane dla koni mocniej wykłębionych. Wersja LUX została wykonana ze specjalnej mieszanki skór, która zapewnia bardzo dużą wytrzymałość i miękkość wpływającą na przyczepność jeźdźca w siodle.
  13 500,00