Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • SIODŁO HAPPY PONYSIODŁO HAPPY PONY
  0 out of 5

  SIODŁO HAPPY PONY

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy HAPPY PONY jest lekkim, wszechstronnym siodłem, zapewniającym najmłodszym jeźdźcom, bezpieczną oraz komfortową jazdę. Siodło zostało wyposażone w specjalny system pasowania, który pozwala na dostosowanie siodła do wszystkich ras koni. Siodło przeznaczone dla dzieci musi być dobrze dopasowane i zapewniać głęboki oraz stabilny dosiad. Istotne jest również to, żeby terlica siodła była zbudowana w sposób nieobciążający stawów biodrowych. Siodło Happy Pony spełnia powyższe parametry i jest bezpieczne w użytkowaniu przez najmłodszych jeźdźców.
  7 490,00 
 • SIODŁO PONY HAPPY PONY SMALLSIODŁO PONY HAPPY PONY SMALL
  0 out of 5

  SIODŁO PONY HAPPY PONY SMALL

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy HAPPY PONY SMALL jest siodłem przeznaczony dla dzieci w wieku 7-9 lat. Bloki łydkowe oraz kolanowe stworzono specjalnie pod kątem dopasowania do budowy anatomicznej najmłodszych jeźdźców. Siodło gwarantuje niezakłócony rozwój dziecka.
  6 590,00 
 • SIODŁO PONY HAPPY PONY VSD DSIODŁO PONY HAPPY PONY VSD D
  0 out of 5

  SIODŁO PONY HAPPY PONY VSD D

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Happy Pony Small VSD D - jest doskonałą propozycją dla najmłodszych jeźdźców. Model Happy Pony sprawdza się znakomicie na wszystkich koniach typu pony. Cechuje się głębokim dosiadem, który jest niezwykle pomocny wszystkim, którzy się uczą jak jeździć konno. Tybinki w porównaniu ze standardową wersją Happy Pony mają mniejszą projekcję i są bardziej pionowo ustawione sprawiając, że ten model ma bardziej wszechstronną charakterystykę. W standardzie siodło dostarczane z krótkimi przystułami. Długie przystuły są dostępne na zamówienie. Siodło w standardowej wersji posiada niebieskie przeszycia, ale jest również dostępne z różowymi przeszyciami bądź wykończeniem w kolorze skóry. Prezentowany model wykonany jest ze skóry cielęcej. Miękkiej i dobrze trzymającej jeźdźca w siodle.
  7 490,00 
 • SIODŁO PONY JOY JUMPER DSIODŁO PONY JOY JUMPER D
  0 out of 5

  SIODŁO PONY JOY JUMPER D

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy JOY JUMPER jest siodłem skokowym opracowanym z myślą o najmłodszych jeźdźcach. Jest to profesjonalny model charakteryzujący się lekkością i dużym poziomem bezpieczeństwa. Dedykowane dla dzieci oraz młodzieży w wieku 10-15 lat. Bloczki mocowane na rzepach dają możliwość dopasowania indywidualnego do jeźdźca. Poduszki kolanowe oraz łydkowe są idealnie wyprofilowane i zapewniają dużą miękkość, co istotnie podnosi komfort jazdy, zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia dużą pewność dosiadu. Miękkie siedzisko zostało dopasowane do potrzeb dzieci oraz młodzieży i zostało lekko zwężone.
  8 390,00 
 • SIODŁO PONY LUCKY DRESSAGE IDOL
  0 out of 5

  SIODŁO PONY LUCKY DRESSAGE IDOL

  Infolinia: 606 914 300
  Lucky Dressage Idol to zmodyfikowany model jednego z najpopularniejszych siodeł pony na rynku, stworzony z myślą o młodych jeźdźcach, którzy oczekują od siodła odpowiedniego wsparcia w utrzymaniu optymalnej pozycji. Tybinki w modelu Idol są cieńsze niż w standardowej wersji dla osiągnięcia smuklejszego wyglądu. Siodło jest podszyte oliwioną skórą bydlęcą dla poprawy komfortu użytkowania oraz zredukowania efektu "ślizgania" się na siodle. To szczególnie ważna cecha siodła dla młodych jeźdźców z krótszymi nogami. Przednie bloki są mocowane na rzepy, dzięki czemu można łatwo regulować ich rozstaw. Siedzisko oraz tybinki są wyściełane miękką gumą, która amortyzuje siłę uderzeń. Panele zostały skrócone dla zapewnienia większej swobody ruchów kuca w obrębie łopatek i pozostałych mięśni grzbietu oraz poszerzone w celu bardziej równomiernego rozłożenia siły nacisku na grzbiet konia. Przystuły typu "V" zastosowane w siodle Lucky Dressage Idol świetnie sprawdzą się u koni małych oraz bardziej okrągłych koni. Siodło dostępne jest w rozmiarze 16". Panele wypełnione są materiałem Dacron przypominającym wełnę.
  8 790,00