Dopasowanie siodła

Jak wybrać siodło skrojone zgodnie z Twoimi oczekiwaniami?

Wybór odpowiedniego siodła o charakterystyce, odpowiadającej indywidualnym preferencjom, jest jedną z najistotniejszych decyzji stawianych przed każdym jeźdźcem podczas zakupu tego elementu wyposażenia jeździeckiego. W celu wykorzystania pełni możliwości oferowanych przez dany model siodło musi być dopasowane zarówno do jeźdźca, jak i konia. Wszystkie siodła Prestige Italy dają duże możliwości korekcji wielu parametrów użytkowych, dzięki czemu jest to produkt niezwykle elastyczny, który może zostać skrojony na miarę potrzeb każdego jeźdźca. W celu ustalenia wszystkich niuansów związanych z dostosowaniem siodła do jeźdźca oraz konia oferujemy możliwość skorzystania z usługi szycia siodła na miarę. Jak zatem przygotować się do zakupu siodła, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Państwa w celu dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb?

Czytaj dalej….

Czym jest i jak jest realizowana usługa „saddle fittingu”?

Dopasowanie siodła nazywane bardzo często z języka angielskiego saddle fittingiem, jest skomplikowaną procedurą, której celem jest indywidualna konfiguracja siodła dla konkretnego jeźdźca i konia. Wykonanie pomiarów ogólnymi metodami jest niewystarczające do zrealizowania kompleksowej usługi jaką jest szycie siodła na miarę, ze względu na wielowymiarowy oraz wieloetapowy charakter tej usługi. Dlatego też usługa dopasowania siodeł Prestige powinna być realizowana wyłącznie przez specjalistów będących przedstawicielami firmy Prestige Italia, wykonujących ją zgodnie ze standardami oraz przy pomocy narzędzi pomiarowych rekomendowanych przez producenta. Na czym więc polega, jak jest realizowana i kiedy jest wymagane skorzystanie z usługi dopasowania siodła?

Czytaj dalej…

Jak zamówić usługę?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup siodła jest dokonywany z myślą o dłuższym czasie jego użytkowania. Dlatego oferujemy Państwu pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, w kwestii wyboru oraz doradztwa związanego z zakupem siodła oraz jego dopasowaniem do Państwa potrzeb. Dla tych z Państwa, którzy nie mieli wcześniej styczności z siodłami Prestige Italia, bądź chcieliby sprawdzić konkretny model siodła przed zakupem, stworzyliśmy usługę testowania siodeł. Jesteśmy elastyczni co do ustalania zakresu działań doradczych, zapewniamy Państwu wsparcie podczas całego procesu zakupowego oraz profesjonalną obsługę posprzedażową. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań. Jak skontaktować się z nami i skorzystać z naszej pomocy?

Czytaj dalej…