Siodła

Wyświetlanie 1–12 z 177 wyników

 • POKROWIEC NA SIODŁO SKOKOWE
  0 out of 5

  POKROWIEC NA SIODŁO SKOKOWE

  Infolinia: 606 914 300
  Oryginalny pokrowiec Prestige Italy przeznaczony na siodła skokowe. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Wyposażony jest w ściągacze, które umożliwiają dopasowanie do kształtu i rozmiaru siodła. Po bokach pokrowiec posiada kieszonki z wyhaftowanym logo Prestige Italy.
  195,00 
 • SIODŁA UJEŻDŻENIOWE X D2SIODŁA UJEŻDŻENIOWE X D2
  0 out of 5

  SIODŁA UJEŻDŻENIOWE X D2

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy X D2 jest następcą dobrze znanego modelu D1. X D2 posiada nowe, głębsze siedzisko dające uczucie bliższego kontaktu z koniem, a przy tym nie krępujące ruchów jeźdźca. Szersza niż w większości modeli ujeżdżeniowych jest, również podstawa siodła. Terlica została wykonana w technologi X-Tree i posiada w swojej budowie specjalną membranę elastyczną, której zastosowanie przekłada się na lepsze dopasowanie kształtu do budowy anatomicznej jeźdźca, a także na amortyzację ruchów konia. Model ten jest wyposażony w panele o anatomicznym kształcie, zapewniające swobodny ruch mięśni grzbietu konia w rejonie trapeziusa. Model X D2 jest dostępny w trzech rozmiarach rozstawu łęku:
  • S - rozstaw do 33,
  • M - rozstaw od 33 do 35,
  • L - rozstaw powyżej 35.
  22 790,00 
 • SIODŁO DO HIPPOTERAPII ELISA 2SIODŁO DO HIPPOTERAPII ELISA 2
  0 out of 5

  SIODŁO DO HIPPOTERAPII ELISA 2

  Infolinia: 606 914 300
  Model siodła ELISA 2 jest stworzony z myślą o rehabilitacji oraz leczeniu przy wykorzystaniu hippoterapii. Charakteryzuje się siedziskiem o średniej głębokości dosiadu. Posiada także zaokrąglony łęk. Terlica została wyposażona w dwa kwadratowe uchwyty, ułatwiające jeźdźcowi utrzymanie równowagi.
  11 090,00 
 • SIODŁO HAPPY PONYSIODŁO HAPPY PONY
  0 out of 5

  SIODŁO HAPPY PONY

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy HAPPY PONY jest lekkim, wszechstronnym siodłem, zapewniającym najmłodszym jeźdźcom, bezpieczną oraz komfortową jazdę. Siodło zostało wyposażone w specjalny system pasowania, który pozwala na dostosowanie siodła do wszystkich ras koni. Siodło przeznaczone dla dzieci musi być dobrze dopasowane i zapewniać głęboki oraz stabilny dosiad. Istotne jest również to, żeby terlica siodła była zbudowana w sposób nieobciążający stawów biodrowych. Siodło Happy Pony spełnia powyższe parametry i jest bezpieczne w użytkowaniu przez najmłodszych jeźdźców.
  7 490,00 
 • SIODŁO PONY HAPPY PONY DSIODŁO PONY HAPPY PONY D
  0 out of 5

  SIODŁO PONY HAPPY PONY D

  Infolinia: 606 914 300
  Happy Pony D jest siodłem doskonale sprawdzającym się na wszystkich typach koni Pony. Siodło powstało z myślą o najmłodszych jeźdźcach i jego konstrukcja doskonale spełnia ich wymogi anatomiczne oraz potrzeby. Bloki oraz poduszki kolanowe usadzają jeźdźca w bezpiecznej i prawidłowej pozycji. Siodło jest przy tym bardzo komfortowe. Prezentowany model wykonany został ze skóry cielęcej.
  6 900,00 
 • SIODŁO PONY HAPPY PONY SMALLSIODŁO PONY HAPPY PONY SMALL
  0 out of 5

  SIODŁO PONY HAPPY PONY SMALL

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy HAPPY PONY SMALL jest siodłem przeznaczony dla dzieci w wieku 7-9 lat. Bloki łydkowe oraz kolanowe stworzono specjalnie pod kątem dopasowania do budowy anatomicznej najmłodszych jeźdźców. Siodło gwarantuje niezakłócony rozwój dziecka.
  6 590,00 
 • SIODŁO PONY HAPPY PONY VSD DSIODŁO PONY HAPPY PONY VSD D
  0 out of 5

  SIODŁO PONY HAPPY PONY VSD D

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Happy Pony Small VSD D - jest doskonałą propozycją dla najmłodszych jeźdźców. Model Happy Pony sprawdza się znakomicie na wszystkich koniach typu pony. Cechuje się głębokim dosiadem, który jest niezwykle pomocny wszystkim, którzy się uczą jak jeździć konno. Tybinki w porównaniu ze standardową wersją Happy Pony mają mniejszą projekcję i są bardziej pionowo ustawione sprawiając, że ten model ma bardziej wszechstronną charakterystykę. W standardzie siodło dostarczane z krótkimi przystułami. Długie przystuły są dostępne na zamówienie. Siodło w standardowej wersji posiada niebieskie przeszycia, ale jest również dostępne z różowymi przeszyciami bądź wykończeniem w kolorze skóry. Prezentowany model wykonany jest ze skóry cielęcej. Miękkiej i dobrze trzymającej jeźdźca w siodle.
  7 290,00 
 • SIODŁO PONY JOY JUMPER DSIODŁO PONY JOY JUMPER D
  0 out of 5

  SIODŁO PONY JOY JUMPER D

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy JOY JUMPER jest siodłem skokowym opracowanym z myślą o najmłodszych jeźdźcach. Jest to profesjonalny model charakteryzujący się lekkością i dużym poziomem bezpieczeństwa. Dedykowane dla dzieci oraz młodzieży w wieku 10-15 lat. Bloczki mocowane na rzepach dają możliwość dopasowania indywidualnego do jeźdźca. Poduszki kolanowe oraz łydkowe są idealnie wyprofilowane i zapewniają dużą miękkość, co istotnie podnosi komfort jazdy, zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia dużą pewność dosiadu. Miękkie siedzisko zostało dopasowane do potrzeb dzieci oraz młodzieży i zostało lekko zwężone.
  8 390,00 
 • SIODŁO PONY LUCKY DRESSAGE IDOL
  0 out of 5

  SIODŁO PONY LUCKY DRESSAGE IDOL

  Infolinia: 606 914 300
  Lucky Dressage Idol to zmodyfikowany model jednego z najpopularniejszych siodeł pony na rynku, stworzony z myślą o młodych jeźdźcach, którzy oczekują od siodła odpowiedniego wsparcia w utrzymaniu optymalnej pozycji. Tybinki w modelu Idol są cieńsze niż w standardowej wersji dla osiągnięcia smuklejszego wyglądu. Siodło jest podszyte oliwioną skórą bydlęcą dla poprawy komfortu użytkowania oraz zredukowania efektu "ślizgania" się na siodle. To szczególnie ważna cecha siodła dla młodych jeźdźców z krótszymi nogami. Przednie bloki są mocowane na rzepy, dzięki czemu można łatwo regulować ich rozstaw. Siedzisko oraz tybinki są wyściełane miękką gumą, która amortyzuje siłę uderzeń. Panele zostały skrócone dla zapewnienia większej swobody ruchów kuca w obrębie łopatek i pozostałych mięśni grzbietu oraz poszerzone w celu bardziej równomiernego rozłożenia siły nacisku na grzbiet konia. Przystuły typu "V" zastosowane w siodle Lucky Dressage Idol świetnie sprawdzą się u koni małych oraz bardziej okrągłych koni. Siodło dostępne jest w rozmiarze 16". Panele wypełnione są materiałem Dacron przypominającym wełnę.
  8 790,00 
 • SIODŁO RAJDOWE ATENA EVO FLAPSSIODŁO RAJDOWE ATENA EVO FLAPS
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE ATENA EVO FLAPS

  Infolinia: 606 914 300
  Nowa wersja siodła Prestige Italy Atena posiada agresywniejszy wygląd, który uzyskano poprzez zaakcentowanie kilku elementów siodła, a także jego wykończenie czerwonymi przeszyciami i lamówkami, które są kontrastujące z czarną skórą. Model Atena Evo Flaps ma, również zwiększoną powierzchnię nacisku na grzbiet, przez co rozłożenie ciężaru jest realizowane na większej powierzchni mięśni łopatkowych i stabilizujących.
  12 690,00 
 • SIODŁO RAJDOWE ATENA FENDER EVOSIODŁO RAJDOWE ATENA FENDER EVO
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE ATENA FENDER EVO

  Infolinia: 606 914 300
  Nowa wersja siodła Atena charakteryzuje się bardziej agresywnym wyglądem, który osiągnięto poprzez uwydatnienie kilku elementów siodła oraz zaimplementowaniu czerwonych lamówek i przeszyć, kontrastujących z czarną skórą. Model ten cechuje się większą powierzchnią nacisku na grzbiet konia, przez co ciężar jest równomierniej rozkładany na powierzchni mięśni stabilizujących i łopatkowych konia.
  12 690,00 
 • SIODŁO RAJDOWE ATENA HP D
  0 out of 5

  SIODŁO RAJDOWE ATENA HP D

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Atena HP D
  12 690,00