Wszechstronne

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

 • SIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER 2SIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER 2
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER 2

  Infolinia: 606 914 300
  Model EXPLORER 2 jest siodłem wszechstronnym charakteryzującym się głębokim siedziskiem z zaokrąglonym łękiem. Siedzisko zostało wyłożone podwójną skórą, dzięki czemu jest niezwykle komfortowe. Przednie bloki mają anatomiczny kształt (tzw. bloki typu "banana-shaped"), przez co idealnie dostosowują się do kształtu nogi jeźdźca. W nowej wersji EXPLORERA zmodyfikowano panele, które bardzo dobrze dopasowują się do kształtu grzbietu konia.
  12 190,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER 2 LUXSIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER 2 LUX
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER 2 LUX

  Infolinii: 606 914 300
  Siodło wszechstronne EXPLORER 2 LUX charakteryzuje się głębokim siedziskiem o zaokrąglonym łęku. Zastosowanie podwójnej warstwy skóry na siedzisku zapewnia poczucie bardzo wysokiego komfortu. Wyprofilowane anatomicznie bloki kolanowe (tzw. "banana-shaped") dostosowują się do nogi jeźdźca. Względem poprzedniej wersji tego modelu, zmodyfikowano konstrukcję paneli, które dopasowują się lepiej do budowy grzbietu konia. Wersja siodła LUX została wykończona w bardzo wysokiej jakości mieszance skór, które charakteryzują się trwałością bydlęcej skóry i delikatnością skóry cielęcej.
  13 590,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER SPECIAL
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE EXPLORER SPECIAL

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło wszechstronne EXPLORER SPECIAL zostało wyposażone w miękkie siedzisko o zaokrąglonym łęku, gwarantujące głęboki dosiad. Model ten posiada spore przednie bloki oraz wytrzymałe panele wypełnione lateksem, które nie ulegają spłaszczeniu. Względem standardowego modelu EXPLORER, wersja SPECIAL została wyposażona w tybinkę o rozmiarze standardowym.
  9 790,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE G.P. 2SIODŁO WSZECHSTRONNE G.P. 2
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE G.P. 2

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy G.p. 2 (General Puropse 2) - siodło wszechstronne, doskonale sprawdzające się podczas skoków, pracy na ujeżdżalni, jazdy w terenie oraz wykonywania zaawansowanych elementów ujeżdżeniowych. Regulowane klocki tylne, duże bloki półujeżdżeniowe przednie oraz delikatnie zaokrąglona tybinka pozwalają na jazdę z krótkimi lub długimi strzemionami. Siodło posiada bardzo miękkie siedzisko. Poduszka klinowa doskonale rozkłada ciężar jeźdźca na grzbiecie konia przez co odciąża jego muskulaturę.
  11 790,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE G.P. 2 LUXSIODŁO WSZECHSTRONNE G.P. 2 LUX
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE G.P. 2 LUX

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło G.P 2 LUX (General Purpose 2) jest modelem wszechstronnym, doskonale sprawdzającym się podczas jazdy w terenie, skoków, pracy na ujeżdżalni oraz umożliwiających realizowanie wymagających elementów ujeżdżeniowych. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu regulowanych tylnych klocków, sporych rozmiarów półujeżdżeniowych przednich bloków oraz delikatnie zaokrąglonej tybinki. Pozwala to na stosowanie długich i krótkich sprzemion. Kolejną zaletą tego modelu jest niezwykle miękkie siedzisko oraz poduszka klinowa wydajnie rozprowadzająca ciężar jeźdźca, a co za tym idzie odciążająca mięśnie grzbietu. Wersja siodła LUX została wykończona podwójną skórą charakteryzującą się dużą miękkością oraz wytrzymałością.
  13 090,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE GREEN STARSIODŁO WSZECHSTRONNE GREEN STAR
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE GREEN STAR

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy - Green Star jest wygodnym i lekkim siodłem wszechstronnym. Jego budowa ułatwia przyjęcie prawidłowej pozycji w dosiadzie. Siedzisko jest średniej głębokości i posiada zaokrąglony tylny łęk. Tylne bloki (łydkowe) posiadają mocowanie na rzep. Model ten jest wykończony w wytrzymałej skórze tzw. Printed leather posiadającej wyrazistą fakturę. Bloki wraz z panelami zostały wypełnione lateksem.
  5 999,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE NATURASIODŁO WSZECHSTRONNE NATURA
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE NATURA

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło wszechstronne Prestige Italy NATURA - zostało stworzone z myślą o jeździe rekreacyjnej oraz zadań związanych z codzienną pracą pod siodłem. Model ten wyposażono w siedzisko zapewniające pewny oraz bliski dosiad. Siodło Natura jest modelem charakteryzującym się bardzo dobrą pasownością oraz uniwersalnością stosowania na grzbietach o różnej budowie. Anatomicznie wyprofilowane bloki w tym modelu sprawiają, że jazda w nim jest niezwykle komfortowa.
  7 900,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE ROMA VSDSIODŁO WSZECHSTRONNE ROMA VSD
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE ROMA VSD

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło ROMA VSD jest modelem wszechstronnym charakteryzującym się głębokim łękiem. Siodło posiada przypinaną na rzep poduszkę łydkową. Długi blok kolanowy zapewnia bardzo dobre oparcie kolana podczas każdej fazy jazdy. Model ten jest dedykowany dla jeźdźców oczekujących komfortu, głębokiego łęku oraz uczucia bezpiecznego położenia uda. Siodło zostało wykończone wysokojakościową skórą bydlęcą oraz wstawkami na siedzisku i poduszkach kolanowych z cielęcej skóry.
  10 290,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE VENEZIA VSSIODŁO WSZECHSTRONNE VENEZIA VS
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE VENEZIA VS

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy VENEZIA VS jest wszechstronnym siodłem dedykowanym dla wymagających jeźdźców. Model ten posiada głębokie, a przy tym miękkie siedzisko i zapewnia uczucie bliskiego kontaktu z koniem. Posiada anatomicznie dopasowane duże bloki przednie (tzw. "banana-shaped") oraz duże bloki tylne. Siodła VENEZIA oferują szeroki wachlarz opcji stabilizacji pozycji. Istnieje możliwość wyboru dwóch rodzajów poduszek. Standardowe poduszki są dedykowane dla koni posiadającym normalną sylwetkę oraz poduszki z gęstszym wypełnieniem przeznaczone dla koni o smuklejszej budowie.
  11 790,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE VENEZIA VSSSIODŁO WSZECHSTRONNE VENEZIA VSS
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE VENEZIA VSS

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy VENEZIA VSS jest modelem wszechstronnym spełniającym oczekiwania wymagających jeźdźców. Siedzisko w tym modelu jest miękkie i głębokie. Nowoczesna terlica zapewnia uczucie bliskiego kontaktu z koniem. Parametry te wraz z zastosowaniem dużych bloków sprawiają, że pozycja jeźdźca jest bardzo stabilna. Model VSS posada duże bloki przednie i tylne, a także charakteryzuje się dłuższą tybinką o projekcji +2 albo +4 cm. Siodło Venezia oferuje duże możliwości stabilizacji pozycji jeźdźca. Ponadto dostępne są dwa rodzaje poduszek. Standardowe dla koni o normalnej budowie, a także poduszki posiadające gęstsze wypełnienie, które są przeznaczone dla koni smuklejszych.
  11 790,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE VENUS VSSIODŁO WSZECHSTRONNE VENUS VS
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE VENUS VS

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy Venus VS jest modelem wszechstronnym dedykowanym wszystkim jeźdźcom rekreacyjnym, początkującym, średnio-zaawansowanym, jak również tym, którzy jako uprawianą dyscyplinę wybrali WKKW. Model ten posiada najlepsze cechy siodeł ujeżdżeniowych i skokowych. Został wyposażony w bardzo miękkie siedzisko, a do jego wykończenia zastosowano skórę LUX łączącą miękkość skóry cielęcej i wytrzymałość skóry bydlęcej. W przeciwieństwie do pozostałych siodeł wszechstronnych Venus VS ma przesunięty do przodu siedziska środek ciężkości. Takie rozwiązanie zapewnia swobodę ruchów mięśni grzbietu. Bloki kolanowe zostały zintegrowane z panelami w rejonie podtybinkowym, przez co uzyskano równomierne rozłożenie ciężaru jeźdźca na całej powierzchni siodła. Siodło charakteryzuje się, także nowoczesną budową części przedniej, której nadano anatomiczny kształt dopasowujący się do budowy żeber konia.
  12 190,00 
 • SIODŁO WSZECHSTRONNE VENUS VS D
  0 out of 5

  SIODŁO WSZECHSTRONNE VENUS VS D

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Venus VS D
  13 090,00