Wyświetlanie 1–12 z 64 wyników

 • POKROWIEC NA SIODŁO SKOKOWE
  0 out of 5

  POKROWIEC NA SIODŁO SKOKOWE

  Infolinia: 606 914 300
  Oryginalny pokrowiec Prestige Italy przeznaczony na siodła skokowe. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Wyposażony jest w ściągacze, które umożliwiają dopasowanie do kształtu i rozmiaru siodła. Po bokach pokrowiec posiada kieszonki z wyhaftowanym logo Prestige Italy.
  195,00 
 • SIODŁO PONY JOY JUMPER DSIODŁO PONY JOY JUMPER D
  0 out of 5

  SIODŁO PONY JOY JUMPER D

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy JOY JUMPER jest siodłem skokowym opracowanym z myślą o najmłodszych jeźdźcach. Jest to profesjonalny model charakteryzujący się lekkością i dużym poziomem bezpieczeństwa. Dedykowane dla dzieci oraz młodzieży w wieku 10-15 lat. Bloczki mocowane na rzepach dają możliwość dopasowania indywidualnego do jeźdźca. Poduszki kolanowe oraz łydkowe są idealnie wyprofilowane i zapewniają dużą miękkość, co istotnie podnosi komfort jazdy, zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia dużą pewność dosiadu. Miękkie siedzisko zostało dopasowane do potrzeb dzieci oraz młodzieży i zostało lekko zwężone.
  8 390,00 
 • Siodło skokowe AREZZO D
  0 out of 5

  Siodło skokowe AREZZO D

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy AREZZO jest funkcjonalnym i eleganckim modelem siodła skokowego. Charakteryzuje się lekką konstrukcją oraz elastycznym, bardzo wytrzymałym łękiem stworzonym ze sztucznego, termoaktywnego tworzywa oraz kauczuku. Poduszki w tym modelu zostały wypełnione wełną i posiadają trzywarstwowe ścianki. Poduszka klinowa jest termoaktuwna, dzięki której ciężar jest rozkładany na większej powierzchni przy zachowaniu odpowiedniej stabilizacji dosiadu. Model AREZZO zapewnia uczucie pełnego dosiadu, jest przy tym komfortowe i nie ogranicza ruchów. Ponadto terlica wykonana w technologii Flexible Tree zapewnia swobodę pracy muskulatury grzbietu konia. Model ten zbudowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie i analizę oczekiwań jeźdźców.
   
  Prezentowany model został wykonany ze skóry cielęcej.
  10 900,00 
 • SIODŁO SKOKOWE AREZZO LUXSIODŁO SKOKOWE AREZZO LUX
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE AREZZO LUX

  Infolinii: 606 914 300
  Prestige Italy AREZZO jest nowoczesnym modelem siodła skokowego. Charakteryzuje je lekkość, dyskrecja, funkcjonalność oraz elegancja. Łęk został zrobiony z kauczuku oraz termoaktywnego sztucznego tworzywa o bardzo dużej wytrzymałości i elastyczności. Ponadto poduszki siodła zostały wypełnione wełną o trzywarstwowej ściance. Termoaktywna poduszka klinowa ma na celu zwiększenie powierzchni, na której rozkładany jest ciężar jeźdźca. Model Arezzo zapewnia uczucie pełnego dosiadu, jest przy tym bardzo komfortowe i nie ogranicza ruchów jeźdźca. Terlica wykonana w technologii Flexible Tree wpływa pozytywnie na swobodę pracy mięśni grzbietowych konia. AREZZO jest modelem ergonomicznym, którego tworzenie jest poparte wieloletnią analizą potrzeb jeźdźców oraz doświadczeniem firmy Prestige Italy. Wersja LUX wykonana jest z mieszanki ekskluzywnych skór. Cechuje ją niezwykła wytrzymałość i bardzo dobra przyczepność.
  11 600,00 
 • SIODŁO SKOKOWE CARISMA D
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE CARISMA D

  Infolinii: 606 914 300
  Prestige Italy CARISMA D jest modelem skokowym charakteryzującym się płaskim siedziskiem, doskonałym kontaktem oraz zapewniającym dużą swobodę dosiadu. Nowoczesne panele o dużej powierzchni, posiadające anatomiczny kształt bardzo dobrze rozkładają ciężar jeźdźca na grzbiecie konia i gwarantują swobodę pracy muskulatury grzbietu. Jest to niezwykle eleganckie siodło spełniające wymogi profesjonalnych jeźdźców. Jest to pierwsze siodło, w którym zastosowano połączenie skóry i tytanu. Prezentowany model został wykończony skórą cielęcą.
  11 900,00 
 • SIODŁO SKOKOWE ELASTIC PROFESSIONAL
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE ELASTIC PROFESSIONAL

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Elastic Professional jest modelem skokowym polecanym profesjonalistom, jak również początkującym jeźdźcom. Model ten oferuje ekstremalną elastyczność oraz stabilność. Elastic Profesional przeszedł lifting, dzięki czemu zyskał mocniejsze rysy i smuklejszy kształt. Parametry techniczne, również uległy zmianie w obszarach dotyczących konia oraz jeźdźca. Terlica siodła została zwężona względem modelu przedliftingowego i oferuje teraz uczucie bliższego kontaktu z koniem. W obszarze paneli siodło jest nieco poszerzone co pozwoliło na zwiększenie powierzchni nacisku przypadającego na mięśnie grzbietowe. Przekłada się to na zmniejszenie odczuwalnego ciężaru i swobodniejszy ruch w stawach. Bloki kolanowe i siedzisko pokryto lekko oliwioną skórą bydlęcą, która charakteryzuje się wytrzymałością i przyczepnością. Model ten oferuje średnio-głęboki dosiad. Został wyposażony w bloki "Rialto", "kwadratowy" łęk i panele z wypełnieniem typu Dacron (posiadającym charakterystykę wełny).
  10 690,00 
 • SIODŁO SKOKOWE ELASTIC PROFESSIONAL D
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE ELASTIC PROFESSIONAL D

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italy - Elastic Professional D jest siodłem skokowym zapewniającym ekstremalną stabilność i elastyczność. Model ten przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych jeźdźców, jak również początkujących. Siodło przeszło lifting względem poprzedniej wersji i aktualnie cechuje się kompozycją agresywniejszych rys połączonych ze smuklejszym kształtem. Dzięki liftingowi poprawie uległy, także parametry techniczne w obszarze dotyczącym zarówno jeźdźca jak i konia. Terlica względem poprzedniego modelu uległa zwężeniu i dostarcza poczucie bliższego kontaktu z koniem. W rejonie paneli, siodło jest natomiast nieco szersze co przekłada się na większą powierzchnię nacisku rozkładanego na mięśniach grzbietu. Ciężar odczuwalny jest mniejszy co pozytywnie wpływa na ruchy w stawach. Siedzisko wraz z blokami kolanowymi zostały wyłożone lekko oliwioną skórą cielęcą, którą charakteryzuje zwiększona przyczepność. Elastic Professional D jest siodłem oferującym średnio-głęboki dosiad i wyposażonym w "kwadratowy łęk", bloki typu "Rialto" oraz panele o wypełnieniu materiałem Dacron (odpowiednik wełny). Wersja D została pokryta lekko oliwioną skórą cielęcą.
  11 990,00 
 • SIODŁO SKOKOWE F SKÓRA CIELĘCA
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE F SKÓRA CIELĘCA

  Infolinia: 606 914 300
  Model siodła skokowego RENAISSANCE "F" wersja w skórze cielęcej został wyposażony w płaskie siedzisko, małe bloki przednie i tylne oraz krótkie przystuły. Do stworzenia terlicy zastosowano specjalne włókna syntetyczne charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością. Panele wypełniono lateksem odpornym na odkształcenia. Siodło wykończono francuską, podwójnie oliwioną skórą, której barwienie zrealizowano metodami naturalnymi. Dożywotnią gwarancją objęto łęk siodła (z wyjątkiem wypadków), natomiast na skórę wraz z przeszyciami przysługuje 2 letnia gwarancja.
  23 490,00 
 • SIODŁO SKOKOWE F SKÓRA PRINTED
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE F SKÓRA PRINTED

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło RENAISSANCE "F" wersja "Printed leather" jest modelem skokowym, wyposażonym w płaskie siedzisko. Siodło posiada niewielkie bloki przednie i tylne oraz krótkie przystuły. Terlicę stworzono ze specjalnych włókien syntetycznych, zapewniających jej niezwykłą wytrzymałość. Model ten wykończono wytrzymałą skórą "Printed leather" - podwójnie oliwioną i cechującą się wyrazistą fakturą. Siedzisko oraz bloki pokryto oliwioną, francuską skórę cielęcą zapewniającą dobrą przyczepność. Skóra została zabarwiona w sposób naturalny. Łęk posiada gwarancję dożywotnią (z wyłączeniem wypadków). Skóra oraz przeszycia jest objęta 2 letnią gwarancją.
   
  22 590,00 
 • SIODŁO SKOKOWE H SKÓRA PRINTEDSIODŁO SKOKOWE H SKÓRA PRINTED
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE H SKÓRA PRINTED

  Infolinia: 606 914 300
  Model RENAISSANCE "H" w wersji skóry "Printed leather" jest siodłem przeznaczonym dla jeźdźców skokowych oczekujących dużej swobody ruchu. Siodło posiada płaskie siedzisko. Cechą wyróżniającą ten model jest brak bloków przednich oraz tylnych. Terlica stworzona została z wykorzystaniem specjalnych włókien syntetycznych, które charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Poszycie siodła wykonano z tzw. skóry "Printed leather", która jest podwójnie oliwiona i posiada wyraźną fakturę. Siodło ma dożywotnią gwarancje na łęk (nie obejmującą wypadków). Na skórę oraz przeszycia jest przewidziana 2 letnia gwarancja.
  22 590,00 
 • SIODŁO SKOKOWE INSTINCT CPS ELITE
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE INSTINCT CPS ELITE

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Instinct CPS Elite
  20 790,00 
 • SIODŁO SKOKOWE INSTINCT CPS LUX
  0 out of 5

  SIODŁO SKOKOWE INSTINCT CPS LUX

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Instinct CPS Lux
  19 890,00