Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

 • SIODŁO WKKW CHRIS BURTON K D
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW CHRIS BURTON K D

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Chris Burton K D
  17 590,00 
 • SIODŁO WKKW CHRIS BURTON K ELITE
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW CHRIS BURTON K ELITE

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Chris Burton K Elite
  18 990,00 
 • SIODŁO WKKW CHRIS BURTON K LUX
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW CHRIS BURTON K LUX

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy Chris Burton K Lux
  17 990,00 
 • SIODŁO WKKW DX
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW DX

  Infolinii: 606 914 300
  Siodło WKKW DX jest wyjątkowym jednotybinkowym siodłem przeznaczonym do dyscypliny WKKW. Posiada miękkie i płaskie siedzisko. Jest to siodło bardzo kontaktowe przez co spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających jeźdźców. Konstrukcja jednotybinkowa gwarantuje niespotykanie bliski kontakt z bokami konia. Hinrich Romeike - podwójny złoty medalista na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie powiedział o siodle, że jest to model najwyższej klasy o sportowym charakterze, gdzie jeździec ma uczucie dosiadu bezpośrednio na grzbiecie konia, a pomimo tego jego konstrukcja sprawia, że dostarcza ono sporego komfortu.
  11 900,00 
 • SIODŁO WKKW EVENTING DSIODŁO WKKW EVENTING D
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW EVENTING D

  Infolinii: 606 914 300
  Siodło EVENTING D jest siodłem przeznaczonym do WKKW oraz skoków. Model ten został wyposażony w mocowane na rzepy poduszki kolanowe i łydkowe, przez co istnieje możliwość samodzielnego dopasowywania ich położenia do własnych potrzeb. Skóra siodła została zaimpregnowana przez co jest odporna na wpływ warunków atmosferycznych oraz oddziaływanie potu konia. Jest to lekkie, doskonale wyważone siodło, zapewniające duży komfort i pełny dosiad. Wersja D została stworzona w skórze cielęcej.
  12 900,00 
 • SIODŁO WKKW EVENTING LUXSIODŁO WKKW EVENTING LUX
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW EVENTING LUX

  Infolinii: 606 914 300
  Siodło EVENTING LUX jest modelem przeznaczonym do skoków oraz WKKW. Model ten został wyposażony w wytrzymałe mocowanie poduszek kolanowych i łydkowych na rzepy. Umożliwia to samodzielne dopasowanie ich położenia do potrzeb. Skóra LUX będąca mieszanką wysokiej jakości skór, charakteryzuje się wytrzymałością skóry bydlęcej oraz przyczepnością skóry cielęcej. Ponadto skóra została zabezpieczona powłoką impregnacyjną chroniącą przed wpływem czynników atmosferycznych oraz potem konia. Jest to bardzo solidne, dobrze wyważone, komfortowe i lekkie siodło zapewniające uczucie pełnego dosiadu.
  12 900,00 
 • SIODŁO WKKW X-ADVANCED DSIODŁO WKKW X-ADVANCED D
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW X-ADVANCED D

  Infolinia: 606 914 300
  Prestige Italia X-Advanced D jest jednotybinkowym siodłem skokowym sprawdzającym się świetnie w dyscyplinie cross-country. Model ten oferuje płytszy dosiad i zapewnia swobodę ruchu w czasie wykonywania skoku. Specjalna konstrukcja łęku amortyzuje siłę uderzenia powstającego podczas lądowania. Zwężona terlica sprawia, że jeździec ma uczucie bliskiego kontaktu z koniem. Bloki przednie umożliwiają optymalne położenie nóg i gwarantują duże bezpieczeństwo użytkowania. Model ten został stworzony w oparciu o technologię X. Do wypełnienia paneli zastosowano specjalny materiał o strukturze plastra miodu, charakteryzujący się miękkością i doskonałym wypełnianiem pustych przestrzeni. Takie rozwiązanie umożliwiło zapewnienie swobody ruchów konia w rejonie łopatek. W tylnej części, na przystułach oraz między panelami zastosowano wstawki wykonane ze skóry adamaszkowej, które nadają oryginalnego i eleganckiego wyglądu. Wersja D została wykończona skórą cielęcą.
  17 190,00 
 • SIODŁO WKKW X-ADVANCED ELITE
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW X-ADVANCED ELITE

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy X-Advanced Elite
  18 490,00 
 • SIODŁO WKKW X-ADVANCED LUXSIODŁO WKKW X-ADVANCED LUX
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW X-ADVANCED LUX

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło Prestige Italy X-Advanced to model jednotybinkowy zaprojektowany z myślą o skokach i cross-country. Stosunkowo płytkie siedzisko zapewnia jeźdźcowi maksymalną swobodę ruchów w fazie lotu po skoku. Sercem siodła X-Advanced jest nowoczesna terlica zaprojektowana w oparciu o opatentowaną przez Prestige X-Technology. Nowoczesnym designem cechują się, również panele siodła Advanced, które zostały pokryte materiałem o strukturze plastrów miodu z miękkim wypełnieniem. Ponadto panele są ukształtowane anatomicznie, co zapewnia dużą swobodę ruchów w obrębie łopatki oraz w kłębie. Siodło posiada ozdobne wstawki ze skóry stylizowanej na adamaszek od spodu między panelami oraz na szlufkach. Siodło dostępne jest w wersjach z oliwionej skóry cielęcej (wersja D) oraz w wersji LUX. W tej ofercie znajduje się siodło w wersji LUX. Wersja LUX to specjalna mieszanka skór, podwójnie oliwiona. Łączy w sobie najlepsze cechy - miękkość skóry cielęcej oraz trwałość skóry bydlęcej.
  17 590,00 
 • SIODŁO WKKW X-BREATH D K
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW X-BREATH D K

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy X-Breath D K
  18 490,00 
 • SIODŁO WKKW X-BREATH K
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW X-BREATH K

  Infolinia 606 914 300
  Prestige Italy X-Breath K
  17 590,00 
 • SIODŁO WKKW X-BREATH K LUXSIODŁO WKKW X-BREATH K LUX
  0 out of 5

  SIODŁO WKKW X-BREATH K LUX

  Infolinia: 606 914 300
  Siodło WKKW X-Breath K LUX jest modelem jednotybinkowym, stworzonym z myślą o jeźdźcach uprawiających WKKW. Zastosowanie jednej tybinki umożliwiło na znaczną redukcję jego masy. Siedzisko posiada dwa otwory, których zadaniem jest zmniejszenie nacisku na kość ogonową jeźdźca i polepszenie parametrów wentylacyjnych siodła w obszarze grzbietu. Perforowana jest również znaczna część tybinki, co dodatkowo zmniejsza wagę całego siodła. W modelu tym została zastosowana nowoczesna terlica wykonana w technologii X, która w połączeniu ze specjalną budową przedniej części siedziska zapewnia znakomite właściwości absorpcji energii wytworzonej podczas lądowania w dyscyplinach takich jak: cross oraz skoki. Przedstawiona wersja została wykończona luksusową mieszanką skór, którą charakteryzuje miękkość skóry cielęcej i wytrzymałość skóry bydlęcej.
  18 990,00