Ludger Beerbaum

Ludger Beerbaum

Skoki

"Siodło jest doskonale wyważone na grzbiecie konia co gwarantuje doskonała swobodę ruchu, a ma to dla mnie ogromne znaczenie. Współpracuję z Prestige Italia od lat i jestem bardzo szczęśliwy, że odnalazłem firmę, która stawia dobro konia na pierwszym miejscu.

Wybrałem dla mnie i mojego konia siodło X-Perience, które zapewnia doskonałą pasowność do grzbietu konia oraz komfortowe siedzisko dla jeźdźca. Terlica jest zaprojektowana w oparciu o wnikliwe badania nad końską morfologią i ludzką anatomią. Podstawa siedziska w jego tylnej części jest znacząco szersza w stosunku do innych siodeł, ponadto dwie membrany w konstrukcji terlicy łagodzą uderzenia i zwiększają komfort. Ostatnim ważnym detalem są panele, które charakteryzują się ekstremalną ciężkością i szerszą podstawą na całej długości przylegającej do grzbietu co zapewnia lepsze rozłożenie ciężaru jeźdźca."

Niemiecki jeździec skoczkowy Ludger Beerbaum nie wymaga przedstawiania. Wygrał wiele medali podczas zmagań Olimpijskich oraz Pucharu Świata i Europy nie wspominając o wszystkich osiągnięciach krajowych. Nigdy nie złotego medalu z 1988 roku na Olimpiadzie, gdzie startował na pożyczonym z jego teamu koniu The Freak, po tym jak jego koń Landlord skaleczył się.