Emilio Bicocchi

Emilio Bicocchi

Skoki

"Właściwe siodło oznacza komfort i połączenie pomiędzy koniem a jeźdźcem we właściwej pozycji. Przez wiele zawodów wybierałem X-Michel Robert, który jest idealnym produktem jeżeli chcesz ćwiczyć skoki na najwyższym poziomie. Jego design i cechy techniczne są jedyne w swoim rodzaju.

Bardziej anatomiczna struktura siedziska zapewnia więcej bardzo duży komfort podczas skoków, jak również w czasie normalnej jazdy.  Wąski przedni łęk, który jest blisko konia zapewnia jeszcze lepsze odczuwanie jego ruchów i utrzymywanie prawidłowego toru lotu w trakcie skoku. Pasowaność tego modelu jest doskonała, nawet na koniach, które mają rozbudowane łopatki i zapewnia im pełną swobodę ruchu."

Emilio Bicochi jest postrzegany jako autorytet we Włoszech w dyscyplinie skoków zarówno tych krajowego jak i międzynarodowego poziomu. Poza startami w zawodach najwyższego poziomu jako sportowiec, Emilio należy do sił obronnych i z oddaniem wychowuje młode konie dla sił powietrznych. Emilio osiągnął dotąd wspaniałe rezultaty w konkursach krajowych i międzynarodowych z włoską reprezentacją jeździecką i zdobył wiele różnych medali na Italian Absolute Championships.